• Podmienky prijímacieho konania na školu_šk.r.2022/23

• Podmienky a kritéria prijímacieho konania na Súkromnú strednú odbornú školu obchodu a služieb, Partizánska 8, 962 23 Očová, pre školský rok 2022/23

V súlade so zákonom č.245/2008 o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov riaditeľ Súkromnej strednej odbornej školy obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová po prerokovaní a vyjadrení rady školy  oznamuje, že v školskom roku 2022/23:

• -sa otvorí 1 trieda pre 21 žiakov v trojročných  učebných odboroch ukončených formou získania výučného listu:

6445 H    kuchár /7 žiakov/

6444 H    čašník, servírka /7 žiakov/

3661 H    murár /7 žiakov/

Pre študentov z nižších ročníkov ako je 9.ročník, sa otvorí:

·         1 trieda o počte 31 žiakov učebného dvojročného odboru,

6468 F    pomocník v kuchyni

3686 F    stavebná výroba

(Dvojročný učebný odbor sa ukončuje formou získania záverečného vysvedčenia)

Pre študentov vychádzajúci zo špeciálnej ZŠ a špeciálnych tried ZŠ sa otvorí:

·         1 trieda o počte 31 žiakov experimentálneho učebného odboru:

6468 F    pomocník v kuchyni- asistent pomocníka v kuchyni

3686 F    stavebná výroba- asistent technika na stavbách

Na Súkromnú strednú odbornú školu obchodu a služieb, Očová

budú študenti prijatí

bez prijímacích skúšok.

Riaditeľstvo školy si vyhradzuje právo prijímať žiakov na základe ústneho pohovoru a študijných výsledkov zo základnej školy, v prípade väčšieho záujmu žiakov o štúdium.

Rozhodnutie o prijatí na štúdium bude uchádzačom písomnou formou oznámené najneskôr do 29.5.2022 a v prípade nenaplneného počtu miest do 22.6.2022.

Riaditeľ školy si vyhradzuje právo neotvoriť triedu v prípade, ak počet záujemcov pre 1 triedu bude nižší ako 17 žiakov. So súhlasom zákonného zástupcu bude urobený presun prijatých žiakov medzi odbormi v rámci školy.

V Očovej  14.01.2022

Mgr.Katarína Štubniaková

Kriteria_prijatia_SSOS_Ocova_2022_23.pdf​​​​​​​

Prihlaska_na_SS_od_1.1.2022.pdf​​​​​​​​​​​​​​

• Prezenčné vyučovanie v škole od 10.01.2022

• ŽIACI SA VRÁTIA DO ŠKOLY V PLÁNOVANOM TERMÍNE 10. JANUÁRA 2022.

• Prezenčné vyučovanie v škole začne v pondelok 10.01.2022 o 08:15 h.(1. vyuč. h.)

• Nástup na ubytovanie v ŠI je možný v pondelok 10.01.2022 po vyučovaní. v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní žiaci).

• Pri nástupe 10.01.2022 na prezenčné vyučovanie v škole žiak predloží triednemu učiteľovi písomné „Potvrdenie o bezinfekčnosti“.V prípade, že si žiak uplatňuje výnimku z karantény predloží aj písomné „Oznámenie o výnimke z karantény“.

• Fungovanie školy sa bude opäť riadiť Školským semaforom.V škole je podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva naďalej povinné nosenie rúška.

• Minister školstva vyzýva rodičov (a plnoletých žiakov), aby sa žiaci ideálne testovali v prvých týždňoch domácimi AG samotestami 2x do týždňa (vždy v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy).

• Ďakujem, že chránite seba aj ostatných.

Mgr.Katarína Štubniaková,

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti:

Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti.docx

Oznámenie o výnimke z karantény:

Oznamenie_o_vynimke_z_karanteny(1).docx​​​​​​​

• PF 2022

• Všetko najlepšie, veľa zdravia, veľa osobných, študijných a pracovných úspechov v novom roku 2022 Vám praje

Mgr.Katarína Štubniaková

• Termíny konania prijímacích skúšok pre školský rok 2022/2023

• V súlade s § 66 ods. 5 a § 68 ods. 1 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 415/2021 Z. z. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR určuje termíny konania prijímacích skúšok pre školský rok 2022/2023 a termín zverejnenia zoznamu uchádzačov podľa výsledkov prijímacieho konania pre školský rok 2022/23 s účinnosťou od 1. 1. 2022 nasledovne:21491.pdf​​​​​​​

• Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb Očová
        • Partizánska 8, 962 23, Očová Slovakia